Pi SI - Plemiona i Szczepy Indiańskie

Forum Sojuszowe

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-06-28 21:03:15

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Pozegnanie

Witam i zarazem żegnam. Ostatnio zauwazyłam ze sojusz przymiera aktywne bylo tylko kilka osob. Jak mam gdzies byc w sojuszu to musi to byc sojusz ludzi z checia do gry a nie przymierajace miasteczko dlatego postanowilam Was opuscic. Milo bylo. Narka i powodzenia

Offline

 

#2 2008-06-29 20:17:59

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Pozegnanie

Czekam, az ktos jeszcze cos napisze, bo duzo ludzi odeszlo bez slowa. Az sie odechciewa grac bo myslalem, ze z spoko ludzmi gralem... Nie moge sie juz doczekac az bede mial nowego kompa (obecny sie chrzani ostro chociaz ma czesci 1-2 letnie)i zaczne znow grac w MMORPGi gdzie decyduje sie losaim jednej postaci. W takich grach ludzie sa bardziej... ludzcy. Z SilkRoad mam do tej pory znajomych ("wirtualnych") chociaz nie gram juz chyba ponad 2 lata.


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#3 2008-06-29 20:55:26

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Pozegnanie

Kitetna nie bardzo wiem o co Ci chodzi nikt z nas slubu z sojuszem nie bral, a znajomosc wcale nie znaczy ze musimy grac razem. Sojusz umieral nic sie nie dzialo. Jesli miales problemy z kompem to trzeba bylo przekazac komus dowodzctwo kto chycilby towarzysztwo za lby a tak to tylko byl gwozdz do trumny. Kolejnym gwozdziem byla dyplomacja ktora prowadziles, pisalem Ci juz kiedys ze za duza ilosc sojuszy na poczatku szkodzi i Unia byla najlepszym przykladem. Jak pokazaly ataki Renatki, moje i kilku innych na czlonkow Unii, Unia jest slaba w kazdym z sojuszy aktywnych bylo kilku graczy ktorzy tez mieli ochote atakowac innych a powstrzymywaly ich uklady w Unii dlatego nawiazalem kontakty i tak wyszlo ze odeszlismy i odejdzie jeszcze sporo ludzi z sojuszy Unii ktorzy chca grac i sa tego warci.
A ty sie nie wsciekaj, nie zawsze wszystko sie udaje.

Offline

 

#4 2008-06-30 12:35:00

Grzyby

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Pozegnanie

I ja się dołączam do pożegnania z sojuszem.
Podpisuję się pod tym co napisała Goliash - zapowiadało się ciekawie - ale tylko przez chwilę.
Za duże rozdrobnienie, zbyt wiele powiązań i zależności od innych, a zbyt mało aktywnych graczy.
No i niestety - wyszło jak wyszło.
Nie ma się co denerwować, ale niestety taki stan utrzymywał się za długo.
Widać było zniecierpliwienie ludzi po tym co pisali na forum.

Kietna, nie odbieraj tego tak osobiście - ja akurat nie mam do Ciebie żadnych pretensji, po prostu inaczej sobie wyobrażałem funkcjonowanie tego sojuszu a rzeczywistość mnie troszkę rozczarowała.

Nie ma co strzelać focha - gramy dalej (a przez pamięć o pierwszym soju, PiSI nie zamierzam atakować )

pozdrowionka i miłej gry
Mariusz

Offline

 

#5 2008-06-30 19:11:26

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Pozegnanie

Nie musicie odpisywac ani zegnac sie Sam sie zastanawiam ile jeszcze bede gral (w ogole w gierki webowe, nie tylko Wild Guns). Po prostu z czasem widze koszmarne bledy i dziwne zachowanie ludzi w takich grach (teraz bardziej mam na mysli ludzi z Wilkow/Traviana, a nie was). Juz nie moge sie doczekac, az wroce do moich ulubionych MMORPGow. Tam moge sie powoli rozwijac i jest gites Nie ma zadnej rywalizacji, tylko i wylacznie wspolpraca grajacych. No czasami, zaleznie od systemu gry moga byc "sparingi" i przepychanki o dobrego spota z mobkami gdy tloczno na serwie/kanale jest.

PS. Przypomniala mi sie smieszna sytuacja w jakiejs grze, w ktorej tworcy chcieli zablokowac wulgaryzmy na czatach-ingame (nie pamietam ktora bo duzo ich bylo i dawno nie gralem). Problem byl gdy chcialo sie do kumpla napisac na ktory kanal mial przejsc/ja jestem abysmy mogli razem pograc na mocniejszych mobkach (wiadomo co dwoch rzeznikow to nie jeden ). Ale gra nie pozwala napisac nam zdan: jestem na kanale xx, albo wlaz na kanal xx. Dlugo sie zastanawialismy czemu tak jest. Wtedy ogarnelismy, ze nie mozemy pisac slowo kANAL (patrz duze litery ).


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl