Pi SI - Plemiona i Szczepy Indiańskie

Forum Sojuszowe


#1 2008-06-06 10:03:52

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Goliash vs WWB i unia

No coz, drogi Goliashu. Kiedys to musialo nastapic. Dostalem taka wiadomosc od Don Coyote:

"Witam.
Goliash notorycznie jeździ po naszych wspólnych sojusznikach z CAB. Planuję akcję wybijającą mu z głowy ponowne ataki. Czy znalazłyby się u Was osoby chętne do pomocy?
Serdecznie dziękuję za info."

Jako sojusznicy musimy cos z tym zrobic bo takie sa regulu sojuszy... Dlatego czekam na reakcje czlonkow soja i przede wszsytkim Twoja (Wasza? ) Goliash. Dobrze byloby jakbysmy nie musieli reagowac bo sie zaczyna sypac i bedzie trzeba zmienic nasze stosunki, a nie mam na to ochoty


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#2 2008-06-06 10:24:27

Grzyby

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Goliash vs WWB i unia

Proponuję żeby Goliash chwilowo zawiesiła ataki na CAB.
A do Don Coyote można napisać że to po naszej (sojuszu) interwencji
Jeśli dobrze zdążyłem się zorientować to Goliash była członkiem PiSI ?
Jeśli tak, to tym bardziej taka wersja byłaby wiarygodna
Co o tym myślicie?
Tym sposobem byłby i wilk syty i ......... wilk syty
Nie byłoby potrzeby robienia akcji przeciwko "cichemu towarzyszowi"

Offline

 

#3 2008-06-06 10:40:54

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Goliash vs WWB i unia

Dla waszego dobra nic nie piszcie Don Coyote ze macie ze mna cos wspolnego chyba ze chcecie zerwac sojusz.

Grzyby czemu mam przestawac atakowac skoro surki maja tyle i sa frajerami nie potrafiacymi sie bronic.

A jesli chodzi o ataki na mnie to zrobicie jak bedziecie chciec, mozecie wyslac po 1 szt. lucznika i tak nikt was z tego nie roliczy ile wyslaliscie.

Wodzu masz PW

Offline

 

#4 2008-06-06 16:20:10

stokrand

Szaman

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 24
Punktów :   

Re: Goliash vs WWB i unia

Jestem za zerwaniem z nimi sojuszu i za farmieniem ich :-D

Offline

 

#5 2008-06-06 16:34:47

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Goliash vs WWB i unia

Aga!! Ty to tak feministycznie!! Popierasz kobiety!! (Goliash) No coz... Przyznam szczerze, ze nie chce mi sie atakoawc Ciebie Moge wyslac fejka hehehe i dodac ostrzezenie, ze to fejk Z drugiej strony. Jezeli zerwiemy z nimi sojusz, to moze sie posypac reszta lawinowo. Najpierw inne sojusze potem unia. W rezultacie mozemy w najczarniejszym scenariuszu zostac sami. Ale, ze jestem realista to licze na to, ze uspokoja sie inni. Jakby bylo forum ogolne to napisalbym na nim, ze przychylam sie do ograniczenia stosunkow z CAB jedynie do paktu o nieagresji. Dodalbym, ze taka decyzja bylaby spowodowana tym, ze skoro najliczniejszy sojusz na serwie nie jeste wstanie obronic sie przed jednym mocniejszym graczem, to raczej i nam nie pomoga gdy bedzie trzeba. Ale, ze nie ma takiego forum (zaraz zaproponuje dyplomacie z WWB zeby zalozyli skoro oni sa pomyslodawcami unii), to licze na to, ze ta przejsciowa burza sie rozpogodzi


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#6 2008-06-06 19:28:05

Maly-Bonk

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Goliash vs WWB i unia

HA HA HA, śmiech na sali !!! Sojusz nr.1 nie może dać sobie rady z jednym agresorem, bo nic nie robi (chyba nie było żadnej odpowiedzi militarnej na Goliash?) tylko prosi o wsparcie Unie. Wstyd! Jestem za zerwaniem z nimi sojuszu bo to tylko czysta fikcja i zasłona dymna, palcem nie kiwną przeciwko nam skoro nie są w stanie stawić czoła (nawet nie spróbowali) Goliash. Panowie miejcie "jaja" bo jak widać to kobieta jak do tej pory ma je z nas najtwardsze. Bez urazy Goliash.

Offline

 

#7 2008-06-06 20:11:50

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Goliash vs WWB i unia

Offline

 

#8 2008-06-07 00:27:11

Shred

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 27
Punktów :   

Re: Goliash vs WWB i unia

A moze napisać do wszystkich z tej uni o tym, że ten CAB to banda leszczy a nie sojusz.. Pewnie jest ze 2-3 aktywnych członków a reszta leserzy. Wnieść o wydalenie z uni i ewentualnie jak coś to przyjąć tych kilku dobrych graczy a reszta że tak powiem do konsumpcji

Offline

 

#9 2008-06-07 08:25:03

bioszi1

Pędzący Indianin

1449389
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 16
Punktów :   

Re: Goliash vs WWB i unia

Myślę, że to dobre rozwiązanie. Pogadać z resztą unii i pokazać im jak sojusz CAB idzie na ilość by tylko punktować a jak coś mają zrobić to kompletna porażka. Jeśli mają trochę zdrowego rozsądku to powinni zrozumieć oco w tym chodzi. To tak samo jak z pojedynczymi graczami, chowają się do sojuszy żeby nikt ich nie napadał, czuję się względnie bezpiecznie choć nie biorą udziału w życiu swojego sojuszu, rozbudowują się trochę pograją a potem odchodzą. W naszym też by się pewnie tacy znaleźli.
CAB ma chyba tą świadomość, że jak odejdzie z pod parasola unii to po nich. Albo niech udowodnią, że się mylimy i są w stanie sami sobie poradzić z JEDNYM GRACZEM hehe.

Ostatnio edytowany przez bioszi1 (2008-06-07 08:29:17)

Offline

 

#10 2008-06-07 10:07:17

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Goliash vs WWB i unia

Napisalem juz dokladnie w tej sprawie, o ktorej mowicie do zarzadcy WWB, ale on o dziwo napisal, ze nie chce rezygnowac z CAB... Dodal, ze maja swietna strategie i armie, ktora zmienie Goliasha (jakby co to mozesz rozeslac swoja armie jako posilki u nas, to jej nie stracisz ). Najgorsze jest to, ze nawet za forum sie nie chca wziasc chociaz sa pomyslodawcami unii.


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#11 2008-06-07 17:11:00

bioszi1

Pędzący Indianin

1449389
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 16
Punktów :   

Re: Goliash vs WWB i unia

To kiepsko:/ Przepatrzyłem ich trochę tz.CAB i naprawdę idą tylko na ilość.  Ich pozycja w rankingu jako sojuszu zdecydowanie rozmija się z indywidualnymi postępami. To nie świadczy do końca o ich sile, ale daje mimo wszystko do myślenia. Myślę, że to WWB wystąpi jako siła do poskromienia Goliasha (wojsk u nas nie schowa bo nie jest w soju). To jest z ich strony trochę krótkowzroczne i odbije się jeszcze wszystkim czkawką. A brak zdecydowania do tworzenia forum unii może też oznaczać, że nie myślą poważnie o jej trwałości a co za tym idzie trzeba się zbroić.

Offline

 

#12 2008-06-07 17:31:41

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Goliash vs WWB i unia

schowam wojo nie ma ograniczen moge wyslac kazdemu jako wsparcie ale nie sadze aby byla taka potrzeba no chyba ze wysle tylko podpalaczy bo ich byloby szkoda

Wczoraj sama wymienilam kilka wiadomosci z zalozycielem Unii ale on jest fanatykiem na poziomie pewnego pana ktory w 39 roku postanowila do nas wyslac wojska . Wiec sadze ze predzej czy pozniej ktos do mnie zawita. Ogolnie to czekam na to bo w rankinu obroncow jestem nisko Wlasnie poszly zwiady do salomona i zbyszka ale salomon juz ma kryjowke na 13 poziomie i ciezko bedzie cos ukrasc a zbysiu sciagnal wsparcie do siebie, moglabym sie tam spokojnie przebic ale z dosc duzymi stratami wiec raczej nie warto. Trzeba bedzie poszukac innych czlonkow CAB ale tych juz mam daleko

Offline

 

#13 2008-06-07 19:08:04

Grave

Buszmen :-D

4233632
Skąd: MMz
Zarejestrowany: 2008-05-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: Goliash vs WWB i unia

Moim zdaniem powinniśmy ich zniszczyć wtedy by to naszą pozycję umocniło w tej grze:) a z tego co widzę to nie będziemy musieli korzystać z pomocy sojuszników skoro takie leszcze są ja jestem za wypowiedzeniem wojny <szatan>

Offline

 

#14 2008-06-07 20:03:02

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Goliash vs WWB i unia

puscilam zwiady na 6 graczy CAB ktorych mam w miare blisko zobaczymy co tam kryja.

A zalozyciel Unii napisal mi "Nie uda Ci sie rozbic Unii" ale tez napisal ze CAB powinni sie mna zajac sami i nie wie co bedzie wiec czekam na rozwoj sytaucji


CAB maja coraz ciekawsza polityke, od Salomona wycofali wsparcie i wlasnie mu zakosilam 1000 gliny bo reszte zdazyl wydac  lub ukryc w kryjowce. W zamian za to zabunkrowali Zbyszka_1977 stoi tam ok 200 szt. roznego woja. A ten idiota dalej ma murek na 1 poziomie gdyby nie to ze chce tutaj pograc troche dluzej i szkoda w tej chwili tracic wojo potrzebne do farmienia to bym sie tam przeszla i wybila im to wszystko w cholere






no to chyba cos sie zacznie dziac, wlasnie dostalem skana od kolesia z WWB a jak do tej pory mielismy dluzszy czas spokoj, ja ich nie ruszalem atakowalem tylko CAB a pozniej C.S.A a teraz zwiadzik wiec chyba sie szykuja na mnie

A swoja droga szpiedzy mi doniesli ze sie na was żalą w Unii podobno malo aktywni na forum Unii jestescie i nie pomagacie jak Goliash atakuje





No wiec chyba bede mial wojenke z WWB bo dzisiaj zjechalem Santa Anna ktora mnie wczoraj skanowala. Jest bez woja i biedniejsza o 38K surki wiec pewnie bedzie dym.

Ostatnio edytowany przez Goliash (2008-06-27 07:05:32)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl