Pi SI - Plemiona i Szczepy Indiańskie

Forum Sojuszowe

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-05-24 22:06:25

Radimm

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 7
Punktów :   

Co powiecie na wojne?

Jako dyplomata sojuszu proponuje rozpocząć jakąś małą wojnę. Będzie to pierwsza wojna na serwie i da nam to respekt innych sojuszy. Szacunek liczy się najbardziej, a my powinniśmy wygrać wojnę, gdyż jako Indianie będziemy mieli największe armie. Czekam na propozycje z kim rozpocząć wojnę i czy w ogóle jej chcecie. Proponuje zrobić ankietę.

Offline

 

#2 2008-05-24 22:17:14

Krwawy Grot

Buszmen :-D

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co powiecie na wojne?

A ja bym proponował przeanalizować nasze położenie. Jesteśmy ostro porozrzucani, co wcale nie jest złe, bo można stworzyć skrzydła, ale trzeba wziąć się ostrzej do pracy i wyznaczyć delegatów/ambasadorów/przedstawicieli (jak zwał tak zwał) i prężniej werbować oraz dokładnie selekcjonować nowych członków. Jak to wypali to jesteśmy bogami.

Offline

 

#3 2008-05-24 22:23:55

Radimm

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: Co powiecie na wojne?

Ambasadora zostaw mi. Załatwiłem nam 6 sojuszy i 1 pakt. Cały top jest z nami w współpracy. A my jesteśmy Indianami i szerokie rozmieszczenie idzie nam na korzyść, bo nas nie osaczą.

Offline

 

#4 2008-05-24 22:27:55

vokal

Szaman

Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: Co powiecie na wojne?

jak dla mnie wojna dla faktu wojny nie ma sensu - i tak nic nikomu nie zniszczymy

a ludzi z sojuszami i tak i tak mozna farmić

wojenke proponuję jeśli conajmniej jedna osoba będzie miała ogniste strzały

Offline

 

#5 2008-05-25 00:11:46

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Co powiecie na wojne?

Ja podtrzymuje swoje poprzednie zdanie i to co powiedzial vokal, ze narazie nie ma chyba sensu. Sam juz upatrzylem sobie kolesia z WILD WEST i jutro rano posle na niego swoich lucznikow (zobaczymy ile wroci ). Ale nie mysle o jakims szczegolnym gnebieniu... A co do wojny to narazie proponuje odlozyc ja przynajmniej do  czasu az jakis sojusz pozwoli sobie na napastowanie naszych lub az bedziemy mogli pozwolic sobie na pozadnego defa w razie czego (lucznicy nie nadaja sie do defa, przeciwko kawaleri Strzelcy, przeciwko piechocie   Lucznicy konni) oraz tak jak mowi vokal az bedziemy mieli cos do niszczenia ich budynkow, bo wtedy bedzie sens atakowania. Podsumowywujac, jestem na NIE


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#6 2008-05-25 00:51:09

vokal

Szaman

Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: Co powiecie na wojne?

aleś sie rozpisał. ps. zrob topic o ambasadzie i surówce

Offline

 

#7 2008-05-25 17:01:08

bioszi1

Pędzący Indianin

1449389
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 16
Punktów :   

Re: Co powiecie na wojne?

Witam wszystkich! I choć jestem nowym członkiem sojuszu to na chwilę obecną też jestem przeciw rozpoczynaniu wojny co nie ma nic wspólnego z małym farmieniem innych sojuszy.

Offline

 

#8 2008-05-27 15:45:45

fryta76

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 26

Re: Co powiecie na wojne?

Kietna Qu'Tak napisał:

Ja podtrzymuje swoje poprzednie zdanie i to co powiedzial vokal, ze narazie nie ma chyba sensu. Sam juz upatrzylem sobie kolesia z WILD WEST i jutro rano posle na niego swoich lucznikow (zobaczymy ile wroci ). Ale nie mysle o jakims szczegolnym gnebieniu... A co do wojny to narazie proponuje odlozyc ja przynajmniej do  czasu az jakis sojusz pozwoli sobie na napastowanie naszych lub az bedziemy mogli pozwolic sobie na pozadnego defa w razie czego (lucznicy nie nadaja sie do defa, przeciwko kawaleri Strzelcy, przeciwko piechocie   Lucznicy konni) oraz tak jak mowi vokal az bedziemy mieli cos do niszczenia ich budynkow, bo wtedy bedzie sens atakowania. Podsumowywujac, jestem na NIE

MYSLE ZE POWINNISMY SIE BARDIEJ ROZWINAC NASZE PLEMIONA I WTEDY ZA ATAKOWAC WROGA MIARZDZACĄ SIŁĄ. A PUKI CO SĄ NOWI REKRUCI I MOGĄ SIE W TYM WSZYSTKIM JESZCZE NIE ŁAPAC ODRAZU O CO CHODZI. TAK JAK JA. CHOĆ MYSLE ZE KUMAM SPRAWE NA JAKIES 85%.
A JAKBY KTOS FIKAŁ TO SIE PISZE NA WALKE POMIMO ZE JESZCZE JESTEM SŁBY(CHWILOWO).

INDIANIE I TAK BLADE TWARZE POKONAJA. MY TE ZIEMIE ZNAMY OD POKOLEN ONI NIE
POZDRAWIAM.
PS. CO TO ZNACZY FARMIĆ? PROSZE O ODP.

Offline

 

#9 2008-05-27 20:09:02

Krwawy Grot

Buszmen :-D

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co powiecie na wojne?

...z czym na wojnę...wojna to walki (konkretny off), wojna to wsparcie (konkretny deff i szybkie reagowanie), wojna to straty (konkretne ilości surki na odbudowę), wojna to...dobra zabawa;p

Offline

 

#10 2008-06-05 22:01:55

Grzyby

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-06-05
Posty: 36
Punktów :   

Re: Co powiecie na wojne?

Również uważam że jeszcze jest ciut za wcześnie na burzę na serwie

Offline

 

#11 2008-06-05 22:17:10

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Co powiecie na wojne?

hehe wystarczy ze ja burze robie
Krwawy Grocie musze sie z Toba zgodzic wojna to naprawde fajna zabawa ale pod warunkiem ze przeciwnik zmusza Cie do wysilku bo jesli tlyko musisz kliknac ok i wyslac atak to naprawde nie cieszy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl