Pi SI - Plemiona i Szczepy Indiańskie

Forum Sojuszowe

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-05-27 10:39:45

Firebringer

Buszmen :-D

Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 3
Punktów :   

Nowi ludzie

Mam kilka pytań organizacyjnych dotyczących rekrutacji:
1. Czy mamy ustalone jakieś kryterium przyjęć?
2. Kto jest odpowiedzialny za rekrutację (i nie mówcie mi, że ja )
3. Ile mamy miejsc w ambasadzie?

Pytam, bo jakiś gość (Grave, 93 pkt, Indianin) się chce do nas dołączyć, a ja mam pustkę w głowie jeżeli chodzi o jakieś ustalenia w temacie rekrutacji...

Offline

 

#2 2008-05-27 21:35:34

CzerwonyByk

Buszmen :-D

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 6
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

I tu wychodzi znajomość profilu sojuszu ..

Offline

 

#3 2008-05-27 22:33:19

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Nowi ludzie

Swiete slowa CzerwonyByku. Podstawowe wiadomosci sa w profilu naszego soja w grze Tam jest wszysko napisane, dla nowych graczy, tych co chca sie dolaczyc. Wczesniej zapisywalem dokladne info o dostawach surowki na ambasade, ale przy wiekszej ilosci zaczalem sie gubic (zrobilem mini base w OpenOffice Base, ale cos nie ogarniam jak sie tam wszystko laczylo w calosc a w Excelu nie moge ogarnac jak zsumowac ile kazdy przyslal w sumie, majac podane wszystkie dostawy).

Taka mala sprawa. Skoro jestesmy aktualnie w TOP10, to mozna pozwolic sobie na wybor tylko najlepszych czlonkow. Ale tych z TOP20 w popie i offie juz w wiekszosci mamy a reszta jakos nie chce przyjmowac (trafilem na pare osob, ktore po prostu chca byc bez soja albo moze nie podoba im sie, ze mamy tylko indian - nie wiem). A tak w ogole to probowac namowic do nas KAZDY MOZE a potem po prostu dac mi znac i bedziemy mieli nowe osobistosc w sojuszu


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#4 2008-05-28 09:41:32

bioszi1

Pędzący Indianin

1449389
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 16
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

Musisz policzyć i jeszcze raz napisać ile potrzeba na rozbudowę ambasady. Stare info już i tak jest nieaktualne.
Moim zdaniem przyjęcia nowych członków powinny być przez kogoś weryfikowane. Myślę, że lepszy jest mniejszy prężny sojusz niż wielki martwy moloch.

Offline

 

#5 2008-05-28 10:14:09

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Nowi ludzie

W zwiazku z tym, ze wczoraj wybudowalem ambasade na 11 poziom (info na gorze forum jest aktualne) to zebranych surowcow jest <b>0</b>! I tak jak zwykle znaaaczna wiekszosc wplacilem od siebie. Po prostu prawie nikt nie przysyla. Ostatnio tylko stokrand, fryta76 i vokal, ale w nieduzych ilosciach. Tzn. wystarczajacych ale pod warunkiem, ze WSZYSCY przeslaliby po troche (nawet wystarczy po 100-200, kazdego)...


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#6 2008-05-28 20:12:36

fryta76

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-05-27
Posty: 26

Re: Nowi ludzie

no to czerwoni bracia nie ociagac sie z wysłaniem kilku surowców. kazda ilosć jest wazna nawet ta mała. 

Offline

 

#7 2008-05-29 09:26:50

bioszi1

Pędzący Indianin

1449389
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 16
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

Dlaczego nie ma na tym forum zarejestrowanych wszystkich członków sojuszu? Powinien to być obowiązek tak jak jest to w profilu. Zrobi się dużo miejsca w ambasadzie a sojusz nie będzie martwym molochem i nie będzie przyjmował członków szukających tylko czasowego schronienia przed atakiem.

Offline

 

#8 2008-05-29 19:38:17

Krwawy Grot

Buszmen :-D

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

Doszły mnie słuchy, że niektórzy mają problem z "autoryzacją" rejestracji

Offline

 

#9 2008-05-29 19:56:53

vokal

Szaman

Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

co do problemow to
1. w mailu aktywacyjnym jest link na ktorego trzeba kliknac i juz sie jest zarejestrowanym
2. ja tylko zmieniam uprawnienia do przegladania forum - wiec wszystko leci z automatu

3 99% problemow = zapomnialem hasla ( źle wpisalem haslo ) lub źle wpisalem ksywke (duze i male literki)

Offline

 

#10 2008-05-31 06:09:44

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

Jesli chodzi o rejestracje to fakt ze jest problem na niektore maile nie dochodzi wiadomosc potwierdzajaca rejestracje.


a jesli chodzi o rekrutacje nowych to trzeba cos z tym zrobic bo jak narazie nasie rekrutanci zapraszaja jak popadnie i kogo popadnie nie patrzac na to ze to sa nasze farmy.
Po jaka cholere na czlowiek ktorego farmie od samego poczatku gry i on nie ma ani 1 jednostki bo dostaje od mnie 2-3 ataki dziennie. Nic taki czlonek nie wnosi do plemienia a tylko zajmuje miejsce w akademii. Jesli o mnie chodzi to nie zamierzam tolerowac takiego czegos ze moja farma dolaczy do nas lub do plemienia sojusznikow i bedzie dzieki temu bezpieczna. Zawsze w takim wypadku pisze informacje do wladz plemienia do ktorego taki delikwent dolaczyl z wyjasnieniem ze dalej bedzie przezemnie atakowany.

A ze sposob dziala i najczesciej nikt nie podejmuje sie obrony takiej farmy to mam juz sprawdzone wczesniej w grze Plemiona.

Offline

 

#11 2008-05-31 14:43:06

Shred

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 27
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

Do kolegi Goliash :

Nie jestem pewien czy chodzi Ci o mnie, jeśli tak to pozwól, że coś powiem. Zgadza się, że wysyłałeś na mnie po 2-3 ataki dziennie, jednak nie wiem czy zauważyłeś, że opłacił Ci się dokładnie jeden (skroiłeś po ok 200 każdego z surowców) przed resztą się skutecznie uchraniałem (wydawałem surowce, wojsko w teren - dla Twojej informacji wojaków mam około 120) a Ty tylko traciłeś po kilka jednostek nie rabując mnie wcale.. Chyba, że to właśnie nazywasz "farmieniem"
Już od kilku dni składałem chęć dołączenia do sojuszu, wobec czego nie odpowiadałem na Twoją agresję..

Jeśli jednak nie o mnie chodzi to spoko, popieram

Pozdrawiam

Offline

 

#12 2008-05-31 14:44:51

Ozzi

Pędzący Indianin

962939
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

Archonus- nie wiem kto to jets ale jest w naszym sojuszu a niema ani jednej osady


@Up
Zgadzam sie w 100% z Goliashem

Ostatnio edytowany przez Ozzi (2008-05-31 14:46:49)

Offline

 

#13 2008-05-31 23:10:32

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

Shred masz racje chodzi o Ciebie. Jakos nie wierze w te twoje 120 jednostki woja. Jesli to prawda to napisz do mnie jutro i wyslij je na moja wioche, cofne wojo i zobaczymy co masz jesli nie to sorry ale nie odpuszcze. TO ze teraz nie zdobywam surki a trace wojo to nic ma to w dluzszym okresie czasu swoj cel.
Jak faktycznie masz to wojo to zalatwmy to jutro i po sprawie.




Shred sprawa nie akutalna. Przykro mi to stwierdzic ale nasz nowy kolega nie potrafi liczyc do 120 i ma margines bledu +/-25%.
Dlatego tez podjelam decyzje nie odpuszcze Ci i tyle.

Do wodza i Rady plemienia o ile taka juz istnieje. Zrobcie jak chcecie wywalcie mnie lub Shreda ale nie pozwole na to aby przyjmowac do naszego grona graczy ktorzy chca sie u nas chowac przed atakami. Podobnie ma sie sprawa z naszymi sojuszami a co tu chodzi moze jeszcze podpiszcie z 10 plemionami sojusze i sobie zrobimy piekne ognisko i wypalimy z kazdym fajke pokoju. Jesli nie zauwazyliscie to ta gra polega na zwalczaniu przeciwnikow a w poczatkowym okresie gry takie sojusze tylko wzmacniaja inne plemiona bo pozwalamy sie chronic gracza ktorzy mogliby byc naszymi farmami. Oczywiscie dziala to w druga strone nas tez nie atakuja ale to akurat moze skutkowac tylko tym ze za miesiac sie okaze ze wsrod nas sa tacy ktorzy nie maja wogole woja bo dazyli do jak najszybszego przejecia 2 wiochy i potem tylko beda beczec ze ktos ich atakuje i prosza o wsparcie. To tyle ode mnie. HOWGH




A to skutek ataku Shred jest bez woja

Goliash atakuje Sterczysooty (zwykły atak)
Data:  01.06.08 07:00
Szczęście dla atakującego:  -13.5 %
Atakujący : Goliash
Osada: Osada Goliash
             
Ilość: 110   27 1             
Straty:  19   5 0             
Obrońca : Shred
Osada : Sterczysooty   
                               
Ilość: 98                                                           
Straty:  98                                                           
Łup:  656  1201  1301  0 3158 / 6105


Sorry ale naprawde nie odpuszcze takiej farmie, przez kilka dni Shred faktycznie uciekal wojem przed konfrontacja ze mna i probowal sie dostac do nas myslac ze to go uchroni.

Ostatnio edytowany przez Goliash (2008-06-01 06:53:46)

Offline

 

#14 2008-06-01 10:29:56

Shred

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 27
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

Fakt datowania zdarzeń niestety nie jest na moją korzyść - przed pierwszym moim podaniem o przyjęcie do sojuszu pojechałeś mnie dokładnie jeden raz (nie byłem w stanie uniknąć aktu ponieważ nie miałem wtedy czasu na grę). Dla Twojej wiadomości ze wstąpieniem do sojuszu wcześniej czekałem aż  "ułożą" mi się pewne sprawy osobiste, abym miał odpowiednio dużo czasu na zajęcie się grą.

Wracając do wojska:

Tak tylko jakbyś nie wierzył to właśnie leci do Ciebie reszta (12 jednostek), która się uchroniła, bo nie zdążyła wrócić (jako ostatnia z jednego z nocnych zbierań plonów) przed Twoim atakiem:

Atak na Osada Goliash
Czas trwania:     44:46
Czas dotarcia:    01.06.08 10:44
Dotrze za:     0:15:12
Jednostki:
Łucznik Łucznik    12
Anulowanie nie jest już możliwe

Poza tym wszystkim miałem jeszcze 15 jednostek, jednak poległy w nocy:

Shred atakuje Osada Halun (grabież)
Data:     01.06.08 06:03
Szczęście dla atakującego:     -14 %
Atakujący : Shred
Osada: Sterczysooty
      Łucznik     Strzelec     Wojownik z tomahawk     Zwiadowca     Łucznik konny     Szturmowiec     Podpalacz     Ognista strzała     Wóz z ognistą wodą     Indiański osadnik     
Ilość:    15                                            
Straty:     15         
                                  
Obrońca : Halun
Nocny bonus dla obrońcy
Osada : Osada Halun    

Ilość:                   33                                                                                                                                  
Straty:               5                                                                                                                                       
Łup:     Drewno 0     Glina 0     Żelazo 0     Żywność 0

Koleś nigdy dotąd nie miał wojska - ktoś chyba musiał mu pomóc.

Gdybyś nie był taka "wrząca krew" i poczekał jeszcze z 1-2 godziny to może nie doszłoby do takiej sytuacji (miałbym 110 jednostek, a nawet 125 gdybym nie stracił tych 15), że kolega z sojuszu niemal doszczętnie zniszczył drugiego kolegę z sojuszu ponieważ ten nie dał się wcześniej mu ograbić.. Musiałeś dopiąć swego i się zemścić, za to że kilka razy uniknąłem Twoich ataków...  Brawo..

Nikogo o nic nie proszę, myślę tylko, że ta cała sytuacja była całkowicie nie potrzebna..

Co teraz ?

Offline

 

#15 2008-06-01 10:37:57

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

nic pewnie jeden z nas wyleci z plemienia i pewnie to bede ja, ale taka juz jest ta gra ze sie ludzie tluka a ze wstapiles do nas po moich atakach na ciebie mialam prawo przypuszczac ze szukales schronienia, i poniekad sie nie mylilam bo woja obronnego nie masz wcale.
A gdyby nasz wodz sie czesciej pojawial to pewnie tez by sie nic nie stalo ale imprezy i te sprawy sa tez wazne wiec wyszlo jak wyszlo.

Ostatnio edytowany przez Goliash (2008-06-01 10:43:07)

Offline

 

#16 2008-06-02 10:52:37

Shred

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 27
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

woja obronnego nie miałem, ponieważ ostatnio miałem dużo czasu na grę i mogłem dopilnować aby niemal cały czas wojska krążyły po okolicy. Mam 11 poziom kryjówki i to wystarczało. Teraz trochę zmieniam podejście.

W sumie to nie zależy mi na tym żeby któreś z nas wyleciało z sojuszu - jesteś silna i zaangażowana w grę, więc to byłaby spora strata. Natomiast zadośćuczynienie byłoby jak najbardziej na miejscu, nie uważasz? Mam nadzieję, że nie żywisz do mnie urazy i zaczniemy współpracować. Powoli uzupełniam straty wojska i staram się rozwijać.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Shred (2008-06-02 11:04:54)

Offline

 

#17 2008-06-02 12:28:38

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Nowi ludzie

(UWAGA WKURZONY). Spalem malo, wrocilem ze studiow ucieszony bo jak narazie zaliczylem pieknie 3 przdmioty, wracam i same problemy. 3h nie bylo neta, a przeciez musze pracowac jakos! Na dodatek cos sie zjebalo WilGuns bo w FF nie moge klikac na budynki (musze wlaczac przez *#$?% IE Tab...). Patrze w nowosci i co widze na samej gorze?? Wspomniany wczesniej "Archonus wyzucil stokrand z sojuszu"... To chyba kolejny blad bo wize, ze ona jest w soju. Na dodatek walidrag oposcil soja (w ogole cos mowil, ze odchodzi?), tutaj pisza do mnie dyplomaci/zalozyciele, ze lamie zasady sojusznikow bo atakujemy ich ludzi...? Co z wami? Pogielo was? Przeciez to gra!! A nie jakies ponadnaturalne i hipermega wazne rzeczy?! Po prostu mnie zajebiaszczo zajebiscie wkurza jak ludzie sa zawistni i bezmozgowi w swojej zawistnosci...!! Goliash - czy mapa jest za mala dla Ciebie? Za malo wiosek jest wpoblizu? Jak juz ktos zaprosil "Twoja farme" to musisz sie z tym pogodzic! Przechodzenie do sojuszu w momencie gdy jest sie atakowanym przez kogos to tez STRATEGIA!! Niektorzy pozucaja konta (sam widze, ze moje farmy prawie w ogole sie nie rozwijaja, wiec przez to, ze za bardzo gnebilem to je pewnie strace bo sie zamienia w banditow...) a niektorzy szukaja pomocy. Bo co ma zrobic niby taka farma?? Nakrzyczec na Ciebie? Poprosic zebys przestal atakowac (w Travianie w moich poczatkacg pare razy kulturalnie poprosilem aby ktos dal mi czas na rozbudowe i poskutkowalo o dziwo!!). Robcie co chcecie, ale nie lamcie zasad sojuszu! Nie wywalam nikogo ale caly czas macie wolna wole! A jak was nerwy roznosza to sie pobawcie tribombulatorem

--- gleboki oddech ---

Serdecznie witamy nowych graczy i zycze przyjemnego grania


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#18 2008-06-02 12:55:42

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

Witam wodza. Ja juz pisalam tutaj o polityce duzej ilosci sojusznikow na poczatku gry. I nie bede sie powtarzac. Powiem krotko dla mnie to bez sens. Masz racje ze przechodzenie kogos atakowanego do sojuszu jest strategia ale rowniez odchodzenie z sojuszu aby moc atakowac innych to tez strategia. Dlatego tez moja propzycja jest nastepujaca. Odchodze z sojuszu i pozostane narazie bez aby moc atakowac tych ktorych uwazam ze warto. Chcialabym jednak zostac z wami i pewnie kiedys do was dolacze ponownie. Dlatego tez chcialabym miec dalej dostep do tego forum i moc ewnetualnie reagowac na jakies potrzeby wyslania pomocy itp. Jesli tak mozemy zrobic to nie bede oczywiscie atakowac czlonkow plemienia.

Shred jesli zas chodzi o Ciebie to moge powiedziec tylko sorry ale o zadosc uczynieniu mozesz zapomniec z mojej strony. Skoro majac taka ilosc woja uwazales ze unikanie walki jest dobrym rozwiazaniem to byl to tylko i wylacznie twoj wybor.  Na chwile obecna proponuje zakopanie topora o ile oczywiscie wodz zgodzi sie na to ze zostaje jakby ukrytym czlonkiem plemienia i jestem tak traktowana tzn. wy mozecie liczyc na moja pomoc, ja na wasza i ma dostep do forum. Jesli nie to przykro mi to pisac ale bedziemy walczyc dalej.

To tyle od mnie, czekam na decyzje.
Wieczorkiem opuszczam plemie

Pozdrawiam
Goliash

Offline

 

#19 2008-06-02 13:24:03

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Nowi ludzie

Ahhh... rob jak uwazasz. Trzymacie Cie na sile nie da na pewno korzysci (psychicznych) ani dla nas ani dla Ciebie, dlatego Cie nie zatrzymuje. To Twoja decyzja.


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#20 2008-06-02 13:57:30

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

Czyli jak dobrze zrozumialam to albo zostaje albo odchodze na dobre? Opcja z tym zebym byla takim ukrytym czlonkiem sojusz Cie nie interesuje?

Offline

 

#21 2008-06-02 14:10:04

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: Nowi ludzie

To to juz sam sobie wymysliles Jedyne co powiedzialem, to ze sam Cie nie wyzuce no chyba, ze bedziesz lamal zasady nadal pozostajac z nami. A jezeli mimo wszystko chcesz miec z nami uklady bedac kims w stylu "samotnym mohikaninem" to czemu nie. Chociaz osobiscie wolalbym Cie widziec w soju... Ale z tego co mowisz to chyba nie da sie miec wszystkiego.


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#22 2008-06-02 15:49:04

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Nowi ludzie

Ok wodzu. To wiec na chwile obecna odchodze wieczorkiem z sojuszu ale zostaje z wami po cichu. Poprostu mam nie odparta ochote zjechania tych kolesi w moim poblizu ktorzy wstapili do sojuszu tylko po to zeby sie chronic przede mna. Mysle ze wroce do was oficjalnie bardzo szybko ale narazie musze ich zjechac zeby mi nie lazili po farmach . Zreszta mojej nieobecnosci raczej nie odczujecie poza malym ubytkiem pkt. w rankingu sojuszy.

Shred mam nadzieje ze bedzie pokoj miedzy nami.

Pozdrawiam
Goliash

P.S. Wodzu jestem kobieta wiec jakbys to zauwazyl i pisal w odpowiedniej osobie byloby mi milo
Goliash

Ostatnio edytowany przez Goliash (2008-06-02 19:52:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKolektury lotto Obsługa gabinetu dentystycznego Okucia do szkła