Pi SI - Plemiona i Szczepy Indiańskie

Forum Sojuszowe


#1 2008-07-03 12:45:23

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Zmiany!

Razem z Stokrand chyba przestaniemy grac. Ostatnio mniej gralismy, a moze i w ogole przestaniemy grac. Po prostu zauwazylismy, ze troszke za duzo czasu spedzalismy przy tego typu gierkach, a przeciez moglismy robic cos innego. Analizujac zasady gry, to Wild Guns (i wszystkie webowki) sa dobre dla osob, ktore maja troche... monotonii w zyciu Czytaj: chodza codziennie do pracy i tam sie nudza hehehe Tez pracujemy, ale nie zawsze mamy czas na granie (no dobra ja moglbym, bo pracuje na razie w domu ale za duzo czasu mi to zabiera).

Nie wiem jak Stokrand, ale mysle, ze w naszym soju sa jeszcze osoby, ktore chca grac. Jezeli nie chcecie odchodzic z soja to moze... po prostu przekazac komus uprawnienia i dowodctwo. Nie wiem co na to stokrand, ale ja mialbym ochote troszke posiedziec w grze od czasu do czasu jako zwykly gracz. A jezeli bym za bardzo odstawal od reszty (zostane w tyle w ilosci popa) to calkowicie odszedlbym z soja zwalniajac miejsce dla kogos innego.

Jezeli znajdzie sie smialek, ktory zamierza grac to dajcie znac! Tylko prosze przemyslec sprawe i nie robic tak jak Maniu lub bioszi, ktorzy podjeli sie rekrutacji i potem zrezygnowali... Prawdopodobnie bedziecie potrzebowac ambasady na wyzszym poziomie, tak wiec zalecam jej rozbudowe


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl