Pi SI - Plemiona i Szczepy Indiańskie

Forum Sojuszowe


#1 2008-06-05 05:39:54

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Los Caballeros

Jak wiecie odeszlam z plemienia aby moc efektywnie atakowac graczy z plemienia z ktorym mamy sojusz.
Celem moich atakow są członkowie 1 plemienia na serwerze. Jak sie okazuje to plemie wcale nie jest takie mocne sa to raczej punkciarze.
Ponizej kilka raportow z farmienia:

Goliash atakuje MORPORKOWO (zwykły atak)
Data:  03.06.08 07:01
Szczęście dla atakującego:  4.5 %
Atakujący : Goliash
Osada: Osada Goliash
             
Ilość: 139   38               
Straty:  9   2               
Obrońca : Salomon
Osada : MORPORKOWO   
                               
Ilość:                                         37                   
Straty:                                          37                   
Łup:  2337  2803  2130  1680


Goliash atakuje MORPORKOWO (zwykły atak)
Data:  04.06.08 05:54
Szczęście dla atakującego:  -0.2 %
Atakujący : Goliash
Osada: Osada Goliash
             
Ilość: 80   20 1             
Straty:  1   0 0             
Obrońca : Salomon
Nocny bonus dla obrońcy
Osada : MORPORKOWO   
                               
Ilość:                                                             
Straty:                                                             
Łup:  1414  1835  1283  813 5345 / 5345
Wyniki szpiegowania:
Surowe materiały:  1184 |  1293 |  1150 |  1029



Goliash atakuje MORPORKOWO (grabież)
Data:  04.06.08 08:06
Szczęście dla atakującego:  -12.9 %
Atakujący : Goliash
Osada: Osada Goliash
             
Ilość: 49   16 1             
Straty:  1   0 0             
Obrońca : Salomon
Osada : MORPORKOWO   
                               
Ilość:                                                             
Straty:                                                             
Łup:  840  1017  664  391 2912 / 3440

ponizej moja rozmowa z wodzem plemienia Los Caballeros:

Zbyszek_1977
Cześć
Mam do Ciebie gorącą prośbę.Zostaw w spokoju naszych graczy.Nie atakuj ich.W ogóle proponuję żebyś poszukał ludzi z poza sojuszy bo na dłuższą mete to zbytnio ci się nie opłaca.
Więc prosze Cie nie atakuj Caballeros.

Zbyszek

El Comendante Los Caballeros

PS. W ogóle zamiasta nas atakowac to może po prostu do nas dołączysz ??

Goliash
Propozycja dolaczenia moze i interesujaca ale przekonaj mnie jakos do tego bo jak narazie to za bardzo nie zauwazylam sensu. Co mi da to ze dolacze do was? Co to zmieni poza tym ze wy pozbedziecie sie jednego z graczy ktory was atakuje. Dla mnie nie widze w tym korzysci.

Zbyszek_1977
Proponuję ci funkcję generała OFF wiąze się to z obowiązkami ale i z profitami.Myślę że zacznę od obowiązków.
Po pierwsze uspokajanie niepokornych - czyli to co lubisz najbardziej.
Po drugie miejsce i głos w Radzie Unii Gospodarczo-Militarnej.
No i profity.PO zamknięciu rekrutacji składka na armię OFF od każdego gracza.Pisze że po zamknięciu rekrutacji bo narazie priorytetem dla mnie jest rozbudowa ambasady.Ew. mogę zrobić tak.Zeby cię nie obciążać składkami na ambasadę przystąpisz do nas po zamknięciu ambasady - 1 miejsce zachowam dla ciebie.Ale w zamian musisz wykazac dobrą wolę i przestać atakowac naszych graczy ZWŁASZCZA Salomona.To nasz Dyplomata.Zamknięcie ambasady powinno nastapić do końca tego tygodnia.Więc jak sam widzisz rozwijamy się pieknie.

Zapraszam i napisz co o tym myslisz.


Goliash
Witam.

Dzieki za zaproszenie ale nie jestem przekonana czy skorzystam. Nie zalezy mi na funkcji itd. tylko dolaczajac do plemienia chce wiedziec ze trafilam do plemienia w ktorym kazdy moze liczyc na pomoc. A niestety u was tego nie widze.
Bo raczej to ze ty probujesz ze mna negocjowac nie uznaje za pomoc.
Teraz Salomona atakuje ja. Dojde do was i beda go atakowali inni i co im tez zaproponujesz zeby dolaczyli? Cos kiepsko u was z pomoca dla atakowanych graczy. To ze ja kogos atakuje to jest pewnego rodzaju metoda sprawdzenia do kogo warto sie przylaczyc.

Nie podejme narazie zadnej decyzji bo nie jestem przekonana.

P.S. Moze warto zmienic dyplomate bo z niego raczej dupa a nie dyplomata skoro to ty ze mna piszesz a nie on. To chyba dyplomaci rozwiazuja polubownie konflity. A on co tylko potrafil zaplakac do wodza?

Pozdrawiam
Goliash

Zbyszek_1977
Wiesz nie wiedziałem ze jestes kobietą.A co do Salomona to jest bardzo skomplikowana sprawa.Jego teraz nie ma i ja się zajmuje kontem.Co do pomocy Salomonowi to masz rację ale jest małe "ALE".Najpierw próbuję załatwić pewne spray droga dyplomatyczną a dopiero potem siłą.

Cóż skoro zdecydowałas tak jak zdecydowałaś to Twoja sprawa.Ale dzięki że chociaż napisałaś odpowiedź.

Pozdrawiam Zbyszek

Goliash
No jak widzisz kobitki tez potrafia zalezc za skore . Jesli znasz gre Plemiona.Pl to tam jest na 7 miejscu na swiecie 16, majac 66 wiosek wiec latwo ze mna nie ma
Jak zawsze bedziecie czekac z pomoca az dyplomacja zawiedzie to wam wioski beda przejmowac. Ciesz sie ze tutaj nie mozna przejac glownej wiochy i zakonczyc komus gre. W plemionach to jest moja ulubiona akcja szybkie przejecie i koles sie budzi i widzi napis zacznij od nowa.

Czemu mialabym nie odpisac zawsze milo pogadac.



Jak widzicie sa frajerami zamiast mocno zabunkrowac kolege to oni sie wdaja w dyskusje a my ich mamy za sojusznikow szkoda slow. Zerwac ten sojusz i jazda na nich pokazmy kto tutaj rzadzi.

P.S. Po moich uwagach postanowili pomoc koledze. Sciagneli wsparcie dzisiaj rano moi zwiadowcy odkryli ok 70szt. piechoty w wiosce Salomona. Moje woja juz tam pedza Raport ok. 8.



No prosze jak sie Los Caballeros spisalo wyslali piekne wsparcie Szkoda ze poszlo do piachu. Ja tez troche stracilam ale po to jest wojsko zeby walczyc

Goliash atakuje MORPORKOWO (zwykły atak)
Data:  05.06.08 07:08
Szczęście dla atakującego:  -11 %
Atakujący : Goliash
Osada: Osada Goliash
             
Ilość: 157   54 1             
Straty:  86   29 0             
Obrońca : Salomon
Osada : MORPORKOWO   
                               
Ilość:   6 6                 40                 79 15                 
Straty:    6 6                 40                 79 15                 
Łup:  1503  1583  148  1217 4451 / 5155

Ostatnio edytowany przez Goliash (2008-06-05 07:00:49)

Offline

 

#2 2008-06-05 08:45:43

Maly-Bonk

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Los Caballeros

Szacunek dla Ciebie, za całokształt. Jestem tylko ciekaw jakby się zachował nasz sojusz w takiej sytuacji, gdzie trzeba komuś pomóc, a my nawet na forum nie potrafimy rozmawiać i podejmować decyzji. Bez zgrania nie ma efektownego grania i myślę że "punktowcy" to też w większości MY

Offline

 

#3 2008-06-05 09:06:16

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Los Caballeros

Niestety wiem o tym dlatego nalezaloby wprowadzic kontrole stanu wojsk. Z doswiadczenia wiem ze to sie sprawdza. Np. za tydzien kazdy ma miec xxx jednostek ofensywnych i xxx jednostek defensywnych. Jak nie to lotka z plemienia ale w sumie co ja sie tutaj wymadrzam przeciez mnie wogole w plemieniu nie ma

Offline

 

#4 2008-06-05 11:53:02

bioszi1

Pędzący Indianin

1449389
Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 16
Punktów :   

Re: Los Caballeros

Nie martw się Maly jesteś blisko i jak trzeba będzie możesz na mnie liczyć.

Offline

 

#5 2008-06-05 12:32:27

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Los Caballeros

hehe dzieki, jak narazie licza straty po ataku

Offline

 

#6 2008-06-05 14:17:56

Shred

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 27
Punktów :   

Re: Los Caballeros

w pełni popieram kontrolę woja. Proponuję aby ktoś założył w pełni opracowany temat w pomysłach. Może na wstępie dać 3 dni na 50 łuków i 10 tomahowków a potem oczywiście rozwijać wymagania? Kontrola mogłaby się odbywać poprzez wysyłanie pomocy do kogoś wyznaczonego i aktywnego mającego miejsce w centrum.

Przydałoby się też zdefiniować władzę w sojuszu (głosowanie na forum? przydzielenie obowiązków? rada? czy zostaje władza szefa?

Offline

 

#7 2008-06-05 14:34:18

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Los Caballeros

Shred nie zapominaj o defie wymieniles tylko wojo ofensywne, mam nadzieje ze po tej przykrej potyczce ze mna zaczales robic defa bo gdybys ich troche juz mial to inaczej by to wygladalo. Podobnie z Los Caballeros gdyby dzisiaj rano stalo tam troche defa to pewnie bym mocniej ucierpiala a tak to weszlo prawie jak w maslo . Dlatego pamietajcie o woju obronnym ono naprawde sie przydaje

Offline

 

#8 2008-06-05 18:05:56

Shred

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-05-31
Posty: 27
Punktów :   

Re: Los Caballeros

łuczników konnych wyprodukuję tak pewnie do 30 a potem zobaczymy

Offline

 

#9 2008-06-05 19:47:05

Maly-Bonk

Wojujący z Wizjami

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 21
Punktów :   

Re: Los Caballeros

nareszcie powoli zaczyna się coś ruszać w naszym soju, ale tak bywa, jak nie uderzysz w stół to nożyczki się nie odezwą ;P ...oczywiście bez urazy tutaj, bo do nikogo konkretnie nie pije...

Offline

 

#10 2008-06-05 21:48:18

Goliash

Kolekcjoner Orlich Piór

Zarejestrowany: 2008-05-25
Posty: 69
Punktów :   

Re: Los Caballeros

Shred buduj, buduj bo naprawde moga sie przydac i CI kiedys dupe uratowac.

A jesli chodzi o Los Caballeros to dzisiaj dociagneli znowu wsparcie jest tam teraz ok 90 szt. woja i tym razem ok 50 szt. to def tak wiec narazie odpuszczam bo szkoda mojego na sile tam tracic tym bardziej ze pociagneli kryjowke juz na 13 poziom.

Z wodzem Los Caballeros przeprowadzilam dzisiaj kolejna mila pogawedke i on tez mnie prosil zebym zmienila juz cel swoich atakow. W zwiazku z tym ze raczej ugodowa ze mnie babka postanowilam poszukac innej ofiary i ku mojej wielkiej radosci znalazla sie bardzo szybko. Raporty z atakow zamieszcze jutro




Hurra!!!
A teraz sie usmiejecie i zobaczcie jakich wielkich mamy sojusznikow. Zgodnie z prosba "wielkiego wodza" Los Caballeros Zbyszka_1977 dalam spokoj Salomonowi i zmienilam cel. Postanowilam sprawdzic co posiada sam wielki wojownik Zbyszek i o to efekt

Goliash atakuje Mexico (grabież)
Data:  06.06.08 04:14
Szczęście dla atakującego:  -13.7 %
Atakujący : Goliash
Osada: Osada Goliash
             
Ilość: 120 77 44 3 36           
Straty:  0 0 0 0 0           
Obrońca : Zbyszek_1977
Nocny bonus dla obrońcy
Osada : Mexico   
                               
Ilość:                                                             
Straty:                                                             
Łup:  3235  3431  3972  5253 15891 / 15890


Wyniki szpiegowania:
Surowe materiały:  425 |  439 |  478 |  572
Wojska: 
Budynek Chata drwala Poziom 5
Chata drwala Poziom 5
Chata drwala Poziom 5
Chata drwala Poziom 5
Wyrobisko gliny Poziom 6
Wyrobisko gliny Poziom 5
Wyrobisko gliny Poziom 5
Wyrobisko gliny Poziom 5
Kopalnia żelaza Poziom 4
Kopalnia żelaza Poziom 4
Kopalnia żelaza Poziom 5
Kopalnia żelaza Poziom 5
Farma Poziom 5
Farma Poziom 5
Farma Poziom 6
Farma Poziom 5
Farma Poziom 5
Farma Poziom 5
Budynek główny Poziom 6
Spichlerz Poziom 10
Magazyn Poziom 12
Kryjówka Poziom 4
Koszary Poziom 1
Miejsce spotkań Poziom 1
Mur Poziom 1
Młyn Poziom 2
Rynek Poziom 3
Akademia Poziom 3
Ambasada Poziom 17

A zebyscie wszyscy zobaczyli jakich "wielkich" wojownikow mamy za sojusznikow to zobaczcie sobie na stan budynkow. Co za frajer trzyma tyle surki bo pewnie zbieral na ambasade, zero woja i mur poziom 1 ::))))))). Wodzu pomysl naprawde nad tym co zobaczyles. To nie sa zadni sojusznicy to frajerzy !!!!!
Podejrzewam ze jak sie Zbysiu obudzi to nastapi pospolite ruszenie na mnie no chyba ze go powstrzyma ilosc moich wojsk ktore zobaczyl w swojej wiosce. A to nie byli wszyscy :)))


P.S. Wodzu mam nadzieje ze ty zapasy na ambasade masz lepiej chronione

Ostatnio edytowany przez Goliash (2008-06-06 04:52:28)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl