Pi SI - Plemiona i Szczepy Indiańskie

Forum Sojuszowe


#1 2008-05-26 13:34:26

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

The Brothers' Power - zniewaga krwi wymaga!!

Witam! Sojusz wymienoiny w tytule nie dosc, ze podszywa sie pod naszych sojusznikow to jeszcze pod pare innych naszych sojusznikow (spojrzcie na dol profilu tego soja). Nie wiem czy oni sa az tak debilni ale jeszcze do mnie z pretensja i zadaniem przeprosin pisza bo vokal zaatakowal jednego z nich!! Sam juz nie wiem co myslec, bo jak ja bym sie podszywal pod czyjegos sojusznika to nie pisalbym do niego zeby sie zdradzic. Ale oni najwyrazniej albo sa bezmozgowi albo maja porabanego dyplomate co zawiazuje fikcyjne sojusze...

Postanowilem sie tym zainteresowac i nie puscic im tego plazem. Wyslalem wiadomosci do wszystkich sojusznikow naszych, ktorzy sa wymienieni w profilu The Brothers' Power. Los Caballeros juz potwierdzili, ze nie maja z nimi nic do czynienia. To ich krotka odpowiedz:

"potwierdzam iż nie mamy z nimi żadnego sojuszu. Daję info na stronę sojuszu ze się podszywają.
Pozdrawiam
Salomon
Ps-ta zniewaga krwi wymaga twinkle"

Jak tylko jeszcze jeden sojusznik nasz potwierdzi, ze faktycznie oni podszywaja sie pod naszych sojusznikow to mysle, ze odpowiemy na to stosownie


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#2 2008-05-26 14:51:10

Radimm

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: The Brothers' Power - zniewaga krwi wymaga!!

Ja już to potwierdzałem i wypowiadam im WOJNĘ!!!!! A przynajmniej tak zaznaczam w dyplomacji by było ich łatwiej zobaczyć na minimapie.

Offline

 

#3 2008-05-26 15:28:11

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: The Brothers' Power - zniewaga krwi wymaga!!

Sprawa sie skomplikowala... Dyplomata Kampanii Braci odpisal mi:

"Tak rzeczywiscie. Mamy z nimi sojusz."

a nastepnie

"Ale jeżeli zdobędziesz info o tym, że oni są nieuczciwi/ mają nieuczciwego dyplomate. Który zawiera w ten sposób sojusze i pakty. Nasze więzi z nimi zostaną przerwane."

Wiec sam juz nie wiem... Jak narazie jest 2 do 1 (nasze slowo i Los Caballeros, ze podszywaja sie przeciw 1 slowu Kampanii Braci, ze nie podszywaja sie...). Radimm, czy jestes pewien, ze oni nie prowadzili negocjoacji z Toba w sprawie sojuszu? Widze, ze juz sie nastawiles na wojne (juz nawet jest wypowiedziana wojna...) tylko, zeby nie byl potem przypalu. Przemysl raz jeszcze czy na pewno oni zawinili i wtedy dopiero wypowiemy wojne.


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#4 2008-05-26 15:34:09

Ozzi

Pędzący Indianin

962939
Skąd: Wodzisław Śląski
Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 13
Punktów :   

Re: The Brothers' Power - zniewaga krwi wymaga!!

jak dla mnie to wydaje mi sie ze jestesmy na tyle ustawieni aby spokojnie ich zaczac atakowac

Offline

 

#5 2008-05-26 17:50:13

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: The Brothers' Power - zniewaga krwi wymaga!!

Dyplomata Kolonizatorow Ameryki jest jezscze bardziej niezorientowany niz my Nie dosc, ze strasznie oficjalnie mi odpisuje (wrecz jezykiem formlanym ) to najpierw napisal, ze maja tylko pakt o nieagresji z nami (a my myslellismy, ze mamy z nimi sojusz...) a za chwile odpisuje, ze wlasnie sie dowiedzial, iz maja z nimi pakt o nieagresji tylko zalozyciel soja nie poinformowal go. A no i umywaja raczki od naszego sporu. Jakby co to nadal nie mam odpowiedzi od tych brothersow wiec nie krepujcie sie kopnac ich zadki Szkoda tylko, ze sa kapke daleko ode mnie


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#6 2008-05-26 17:54:17

vokal

Szaman

Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 19
Punktów :   

Re: The Brothers' Power - zniewaga krwi wymaga!!

jade nobków ... szkoda tylko ze ognistych strzal jeszcze nie mam

Offline

 

#7 2008-05-26 18:20:57

Kietna Qu'Tak

Szaman

status 4802416
5487917
Call me!
Skąd: NewPort City
Zarejestrowany: 2008-05-23
Posty: 66
Punktów :   
WWW

Re: The Brothers' Power - zniewaga krwi wymaga!!

Ja dopiero tych z tomahowkami bede mial dzisiaj... Wiec tez za duzo to nie poniszcze... Jedynie co to pofarmic mam ochotke. Szkoda, ze daleko mendy sa


http://miniprofile.xfire.com/bg/os/type/2/kietnaqutak.png

Offline

 

#8 2008-05-26 22:03:11

Radimm

Moderator

Zarejestrowany: 2008-05-24
Posty: 7
Punktów :   

Re: The Brothers' Power - zniewaga krwi wymaga!!

Mam 100% pewności, że kłamią i denerwują nas. Jak coś to ja będę dziś miał łuczników konnych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plinternet maków świnka morska rasy zaproszenia na wesele